Nábytek s vlastní tváříNábytek s vlastní tváří

+420 381 609 111kancelářský nábytek, výroba a prodej VASA

mobile

 

Český výrobcekancelářského nábytkuS 5-LETOU ZÁRUKOU

Zajímavosti

 • Jaké jsou výhody při práci ve stoje?

  Poslední dobou se často mluví o výhodách práce vestoje. Vyhnete se strnulému sezení, narovnáte se, prokrvíte tělo, zapojíte různé svaly…

  Více informací »

 • Nové formátovací centrum

  Snažíme se jít neustále dopředu a proto jsme na přelomu března a dubna pořizovali a instalovali novou formátovácí pilu - Gabbiani Galaxy T3 dodávanou společností STM, s. r. o.

  Více informací »

 • Ergonomická litá polyuretanová (PUR) hrana

  Naše společnost disponuje jedinečnou technologií na výrobu velmi odolných a trvanlivých litých polyuretanových (PUR) hran stolových desek, což zaručuje jejich praktičnost, ergonomičnost a vysokou životnost. V porovnání s klasickou ABS hranou je PUR hrana ergonomicky řešená (pozvolna zkosená), na pocit měkká a pružná a přitom je vysoce odolná proti otěru, tepelným vlivům a vlivu slunečního záření.

  Více informací »

 • Vyjádření Výzkumného ústavu bezpečnosti práce k našim produktům

  Produkty, zejména pak ergonomická litá polyuretanová (PUR) hrana, nábytek pro školy a vzdělávací instituce, které pochází od české výrobní společnosti Nábytek Vasa, s. r. o., lČ 48204749, se sídlem Měšická 2697,390 02 Tábor, odpovídajícím způsobem podle našeho názoru naplňují příslušné ergonomické ukazatele a přispívají k prevencizdravotních potíží.

  Více informací »

Aktuální informace

Archiv aktualit »

Kancelářský nábytek VASA

Společnost Nábytek VASA spol. s r.o. působí na trhu od roku 1993 a specializuje se na výrobu kancelářského nábytku.  Náš Kancelářský nábytek je vyráběn na plné průmyslové bázi a patří do kategorie střední užitné třídy. Základním materiálem pro výrobu je laminovaná dřevotřísková deska. Výrobní linka je sestavena výhradně z CNC formátovacích, olepovacích, obráběcích a balících strojů.

Ergonomická litá polyuretanová hrana (PUR)

Disponujeme jedinečnou technologií na výrobu velmi odolných a trvanlivých litých polyuretanových (PUR) hran stolových desek, což zaručuje jejich praktičnost, ergonomii a vysokou životnost. Rozdílem oproti klasické ABS hraně  je především odolnost vůči vlhkosti, hrany se nemohou díky jejich nalití na desku odloupávat a v neposlední řadě zpříjemňují práci u kancelářského stolu díky svému ergonomickému tvaru.

Bytový nábytek - Nevyrábíme pouze kancelářský nábytek

Naše společnost nevyrábí pouze kancelářský nábytek, ale vyrobíme pro Vás i nábytek bytový (vestavné skříně, kuchyně), hotelový (postele, komody, atypické skříně), nábytek pro domovy důchodců, ale i nábytek na zakázku. 

Kancelářské židle 

Sháníte pro sebe či Vaše zaměstnance vhodnou kancelářskou židli? Rádi Vám s výběrem poradíme, v nabídce máme kancelářské židle od kvalitních českých výrobců.

 

Na náš nábytek poskytujeme záruku 5 let