0

Volná místa

Sháníte stálé zaměstnání, pak jste tu správně.. Jsme táborská rodinná firma s více než 25-ti letou tradicí. Vyrábíme špičkový kancelářský nábytek, se kterým se můžete seznámit na úřadech, ministerstvech, ale i v soukromých firmách.

Aktuálně nabízíme níže uvedené pracovní pozice.

 Účetní

V současnosti se nám uvolnilo místo ÚČETNÍ, které je volné od 1. 7. 2020. Jedná se o práci na poloviční úvazek

Co nabízíme?

  • práci v pohodovém kolektivu, přátelský přístup
  • příjemné pracovní prostřední
  • služební telefon s neomezeným tarifem, stravenkový paušál
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaškolení vč. pravidelného vzdělávání

Co požadujeme?

  • zodpovědnost, pečlivost, loajalitu
  • středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe není nutná
  • teoretická znalost podvojného účetnictví
  • znalost mzdové legislativy a zákoníku práce
  • znalost MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Náplň práce:

  • evidence a účtování pokladny, banky, přijatých a vydaných faktur
  • evidence DPH, archivace účetních dokladů
  • reporting, statistické výkazy
  • příprava a vytváření roční účetní závěrky ve spolupráci s daňovým poradcem
  • účtovat budete v programu Helios

POKUD VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ZAUJALA, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: polivkova@vasa.cz. Budeme se těšit!

Obsluha CNC strojů

Dále nabízíme pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici obsluha CNC strojů.

Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s pěkným pracovním ohodnocením. Náborový příspěvek v hodnotě 10 000 Kč, příspěvky na stravné, 20 dní dovolené, firemní akce. Minimální vzdělání je Střední odborné (vyučen).

Požadujeme pracovitost, manuální zručnost, zodpovědný a samostatný přístup. Místem pracoviště je Nábytek VASA spol. s r.o., okres Tábor.  Nástup možný ihned.

Další informace a své životopisy zasílejte na musil@vasa.cz

Zboží bylo úspěšně přidáno do tašky